KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17155092
nr 1715 5092
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Affärs interiör. Signerad, numrerad 155/160, daterad -75. Bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 20:32:46
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén